Поради від наших лікарів

Ми змінюємо якість вашого життя!

Юрій Дмитришин

Головний лікар, хірург-імплантолог

«Наше завдання – Ваша здорова усмішка. Основний профіль роботи стоматологічної клініки – імплантація зубів та хірургічна стоматологія, а також надання усіх стоматологічних послуг «під ключ» та подальший супровід пацієнта.

У клініці проводять імплантацію зубів за 7 авторськими техніками: "all in one stage", "DPRF" (Directed Platelet Rich Fibrin), "DMPM" (Dentin Mineralized Plasmatic Matrix), "DSMILE", "mushrooms tent", "scalpel crest splitting", "worm" (Soft Tissue Management). Завдяки їх використанню термін процедури та реабілітації після неї скорочено в 2 – 3 рази залежно від клінічної ситуації пацієнта. ⠀Більше
Головний лікар
Юрій Дмитртишин
1. Процес лікування є локальним і немає необхідності обточувати власні зуби під коронки.

2. Ззовні імплант нічим не відрізняється від власного здорового зуба, тому звикнути до нього буде досить легко.

3. Встановлення в кістку імплантатів буде запобігати розсмоктуванню тканин в області відсутнього зуба.

4. По завершенні лікування пацієнт не відчуває найменшого дискомфорту.

5. Якісними імплантами можна заміщати дефекти зубного ряду будь-якої протяжності.

6. В ідеальному варіанті кількість встановлюваних імплантатів визначається числом відсутніх зубів, тобто на місце одного відсутнього зуба ставиться один імплантат, двох – два, трьох – два, чотирьох – три/чотири. На нижній щелепі можна встановити 6 імпланти, на верхній – 8.

7. Установка імплантатів дозволяє відтворити відсутні точки опори і надійно зафіксувати на них знімний протез, що є досить хорошим виходом зі складної клінічної ситуації.

8. Вживлені імплантати відновлюють повноцінну жувальну функцію на 80–90%. Таким чином, імплантація зубів впливає на поліпшення роботи шлунково-кишкового тракту і підвищує якість здоров'я пацієнта в цілому.

9. Імплантація зуба запобігає атрофуванню кістки, а також позитивно впливає на психологічний стан людини за рахунок комфортних відчуттів.

10. Реабілітація методом імплантації – це повноцінне відновлення якості життя та покращення естетичного вигляду в цілому. Відрізнити штучний зуб від природнього зможе лише спеціаліст.

10 порад від Юрія Дмитришина

Наталя

гігієніст-пародонтолог

Використовуйте ополіскувачі для очищення слизових, оскільки там також накопичуються мікроби.

Регулярно змінюйте зубну пасту, оскільки наш організм має властивість звикати до певних компонентів і перестає на них реагувати. Змінюйте свою зубну щітку раз на три місяці.

Навчіться правильно чистити зуби: зверху вниз для верхньої щелепи і знизу вгору для нижньої.

Зауваживши найменші прояви карієсу, відразу записуйтесь на прийом до лікаря.⠀Більше
Гігієніст-пародонтолог
Наталя
1. Гігієну ротової порожнини рекомендую робити два рази на рік. Процедура чистка зубів включає в себе ультразвукову чистку каменів, air-flow поліровку, вимірювання глибини пародонтальних кишень, навчання професійній гігієні зубів, підбір йоршиків.

2. Використовуйте зубну щітку або насадку не більше 3 місяців та змінюйте її після кожної процедури професійної чистки зубів.

3. Після чищення зубів промийте щітку під проточною водою з милом і поставте в склянку головкою вгору. З метою дезінфекції раз в тиждень потримайте щітку в ополіскувачі для зубів.

4. При чищенні зубів не забувайте чистити язик, на якому накопичується до 60% усіх бактерій, що проникають до порожнини рота.

5
. Після їжі рекомендую полоскати ротову порожнину та використовувати ополіскувачі для очищення слизових, оскільки там також накопичуються мікроби.

6. Регулярно змінюйте зубну пасту, оскільки наш організм має властивість звикати до певних компонентів і перестає на них реагувати.

7. Навчіться правильно чистити зуби: зверху вниз для верхньої щелепи і знизу вгору для нижньої.

8. Зауваживши найменші прояви карієсу, відразу записуйтесь на прийом до лікаря.

Севіль

стоматолог-ортодонт

Під час носіння брекетів значно підвищується ризик виникнення карієсу. Тому важливо:

- Обробляти верхній і нижній зубний ряд окремо, приділяючи кожному зубчику не менше 10 секунд.

- Перед чищенням зубів, скористайтесь йоржиком.

- Обов'язково використовуйте ополіскувачі, щоб заспокоїти ясна, а також прибрати наліт.

- Користуватися спеціальними засобами по догляду за зубами (зубні щітки, нитки, зубочистки). В клініці ми допоможемо Вам з вибором.

Ірина

стоматолог-терапевт

Раджу не допускати тривалого перебування зубів в кислотному середовищі.

З'їли цукерку, випили склянку газованої води за обідом – прополощіть рот пінкою або ополіскувачем або хоча б запийте водою.

Не пити газованої води, соків, морсів та інших схожих напоїв після чищення зубів перед сном. Вночі слина практично не виробляється, а це означає, що протягом восьми годин йтиме процес демінералізації емалі.

Після чищення зубів на ніч можна пити тільки воду.

Соломія

дитячий стоматолог

Не лякайте дитину стоматологом! Так само, як і будь-яким іншим лікарем. Після таких залякувань, дитина боятиметься лікарів, буде плакати та влаштовувати істерики перед кожним візитом.
Розкажіть дитині, хто такий стоматолог і що він робить.

Не обманюйте, але і не використовуйте складних, незрозумілих, а особливо лякливих слів.

Водіть дитину до лікаря частіше, щоб для неї це була звична регулярна процедура. Тоді і лікування буде безболісним та страху не буде.⠀ Більше
Дитячий стоматолог
Соломія
1. Не лякайте дитину стоматологом! Так само, як і будь-яким іншим лікарем. Після таких залякувань, дитина боятиметься лікарів, буде плакати та влаштовувати істерики перед кожним візитом.

2. Розкажіть дитині, хто такий стоматолог і що він робить. Не обманюйте, але і не використовуйте складних, незрозумілих, а особливо лякливих слів.

3. Водіть дитину до лікаря частіше, щоб для неї це була звична регулярна процедура. Тоді і лікування буде безболісним та страху не буде.

4. Побавтеся вдома у гру «Візит до стоматолога». Продемонструйте у ній всі маніпуляції, які потрібно буде зробити у лікаря, та які він буде робити з малюком. Одягніть маску та рукавички, сядьте у крісло, відкрийте рот, використайте палички для імітації медичного обладнання.

5. Не використовуйте слів, які можуть налякати дитину. Забудьте фрази: "НЕ БІЙСЯ!" "ЦЕ НЕ СТРАШНО", "ТОБІ НІЧОГО НЕ РОБИТИМУТЬ, А ТІЛЬКИ ПОДИВЛЯТЬСЯ", "БОЛЯЧЕ НЕ БУДЕ!" При таких фразах дитина починає запідозрювати щось неладне.

6. Замініть звичні для стоматолога слова іншими. Наприклад, побризкати водичкою, заморозити зубчик, щоб не болів, виганяти черв'ячка із зуба, заліпити жуйкою нірку черв'ячка. І тому подібне.

7. Ідіть до лікаря в таку пору доби, коли дитина виспана, сита і задоволена.

8. Якщо планується профілактичний огляд, то вашого спокою, розповіді і гри у стоматолога буде достатньо. На прийомі ведіть себе спокійно, як звичайно, так ніби нічого незвичного не відбувається. Не намагайтеся приділити дитині більше уваги, турботи, ласки, щоб не загострити її увагу на цьому.