Стоматологія Майбутнього
В стоматології Юрія Дмитришина: |
ми змінюємо якість життя

Наші послуги

Про нашу стоматологію

Медичний центр Юрія Дмитришина "Стоматологія майбутнього» – центр імплантації зубів та естетичної медицини. Уже більше 10 років надаємо широкий спектр стоматологічних послуг у Львові.

«Змінюємо якість життя» – це філософія наших цінностей, яку ми втілюємо у щоденній роботі, даруючи Вам впевненість у собі.
Ваш комфорт починається з гарного настрою та віри у позитивний результат лікування.

Ми створюємо необхідні передумови для зручного перебування кожного з Вас у стінах ультрасучасного стоматологічного комплексу.

Ми працюємо в атмосфері затишку, професіоналізму й уваги до деталей, у відповідності до найвищих міжнародних стандартів стоматологічного обслуговування.
Працюємо з гарантією та на результат, який Вам обов'язково сподобається.

Орієнтири нашої роботи: концепція комфорту та формула стоматологічного здоров'я в дії.

Ми застосовуємо найновіші технології та авторські техніки лікування на сучасному стоматологічному обладнанні.

3D -Тур по стоматології

Наші переваги

Авторські техніки
Юрій Дмитришин - автор семи технік стоматологічної імплантації та розробник апарату для ортодонтичної екструзії навколо імплантатів
У 2-3 рази швидше
В "Стоматології майбутнього" термін від імплантації до протезування зубів в 2-3 рази коротший, ніж по стандартних протоколах
Найсучасніше обладнання
Ми використовуємо тільки найсучасніше стоматологічне обладнання та високоякісні матеріали для лікування. У роботі користуємось авторськими наборами інструментів

Юрій Дмитришин

Більше 10 років працює в сфері імплантації зубів та хірургічної стоматології. З 2007 р. лікар займається приватною практикою та розвиває власний медичний центр у Львові.
Хірург - імплантолог розробив 7 авторських технік, які застосовує при імплантації зубів у «Стоматології майбутнього».
Юрій Дмитришин читає лекції та проводить майстер-класи по власній методиці «All in one stage» в Україні та за кордоном.
Є почесним лектором всесвітньої організації Open Dental Community у Швейцарії.

Також, Юрій Дмитришин - засновник навчальної платформи "Dmytryshyn Institute"

Наша команда

У команді «Стоматології майбутнього» працюють висококваліфіковані лікарі, які постійно вдосконалюють свої навички та відвідують курси підвищення обраної ними кваліфікації.
Юрій
Хірург-імплантолог
Наталя
Гігієніст-пародонтолог
Ірина
Стоматолог-терапевт
Севіль
Cтоматолог-ортодонт
Соломія
Дитячий стоматолог
Марія
Адміністратор
Маряна
Асистент
Ірина
Асистент
Лілія
Асистент
А чи знаєте ви, як насправді потрібно доглядати за зубами? Наші лікарі написали декілька рекомендацій щодо цього. Пропонуємо вам з ними ознайомитись.
Імплантація зубів
Ось так виглядає усмішка пацієнта Медичного центру Юрія Дмитришина «Стоматологія майбутнього» щойно після операції вживлення імплантата, яку хірург-імплантолог №1 Юрій Дмитришин провів за унікальною технікою імплантації "all in one stage ". Ця техніка імплантації не має аналогів у світі та передбачає вживлення імплантата, нарощення кістки та ясен за одну операцію.
Видалення вісімки
(зуба мудрості)
Позбудьтесь зубів мудрості вчасно. В окремих клінічних ситуаціях процедура триває менше 1-ї хвилини. Лікар спеціальними інструментами (щипцями або елеватором) захоплює, розхитує і видаляє зуб із ротової порожнини, обробляє альвеолу, накладає шов для попередження кровотечі та інфекції. Тримайте свою усмішку під контролем!

Про імплантацію

Імплантація

у 2 - 3 рази скоріше
Якість
У нашій стоматології імплантацію зубів будь-якої складності проводить хірург - імплантолог №1 Юрій Дмитришин.
Лікар більше 10 років працює у сфері імплантації зубів та хірургічної стоматології, розробив 7 авторських методик імплантації зубів.
Хірург-імплантолог випробував на практиці 60 систем зубних імплантатів різних фірм - виробників. Серед них Юрій Дмитришин обрав найкращі зубні імпланти для кожної клінічної ситуації.
Одна з авторських технік «All in one stage» дозволяє у 2 - 3 рази скоротити час процедури імплантації зубів та протезування.

Про протезування

Протезування зубів у Львові – це косметична реконструкція або відновлення відсутніх зубів. Наш лікар огляне вашу ротову порожнину й розповість, які способи відновлення втраченого чи пошкодженого зуба найкраще підійдуть у вашому випадку. А також зорієнтує щодо часу виконання протезування зубів.

Протезування

з 2007 року
Якість
Ціни протезування зубів у Львові різні й залежать від матеріалу, виду та обсягів роботи, використання сучасних технологій.

Відгуки про стоматологію

Відгуки

Запис на прийом

Натискаючи далі ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності

Запис на прийом

Натискаючи далі ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності
Контакти
понеділок - п'ятниця (10:00 – 19:00 год.)
У суботу – за попереднім записом
Графік роботи: